Локација: Бања, Разлог (8 км. пред Банско) 
Сместување: сите соби се опремени со ТВ, телефон, wi-fi, сеф, мини бар.
Содржини: внатрешни и надворешни минерални базени, амам, парна бања, солена соба, динландски сауни (80 и 90 °C), био сауна 65 °C, ледена фонтана, тепидариум, лакониум.


РЕДОВНИ ЦЕНИ 2020

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата.    
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).  


Во цената е вклучено:
Користење на СПА центарот.

Во цената не е вклучено:
Туристичка такса 1€ (возрасен) и 0,5 € (деца 2-12 год.)


Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море,  tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.

 

GALLERY

Comments (0)

LEAVE A COMMENT


captcha
All comments have to be authorized by the website administrators for publication, so please give us some time to authorize the comment before you see it published.