НАСКОРО ЦЕНИ ЗА ЗИМА 2020/2021


Цените се дадени на ден по лице за сместување според табелата.    
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD)

Во цената НЕ е вклучено:
- Туристичка такса за престој, 1 € возрасен и деца на ден.
- Доплата за BB 5,5€/ возрасен 3 € / дете  ( 3-13 г.) услугата се врши во ресторанот на Вила Јагода
- Доплата за HB 16,5€ возрасен, 8,5€ дете  (3-13 г.) услугата се врши во ресторанот на Вила Јагода
- Доплата за новогодишна вечера (задолжителна) 60€ возрасен, 30€ дете (3-13 г.) 
- Доплата за Божиќна вечера (задолжителна) 30€ возрасен, 15€ дете (3-13г) 

ПРОМОЦИИ И АКЦИИ:


Легенда:

DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море,  tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.

GALLERY

Comments (0)

LEAVE A COMMENT


captcha
All comments have to be authorized by the website administrators for publication, so please give us some time to authorize the comment before you see it published.