EARLY BOOKING !!!
-20% попуст за уплати до 30.09.2020

* Цените се со вкалкулиран попуст


Gallery image of this property  


РЕДОВНИ ЦЕНИ ЗА ЗИМА 2020/2021

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата. 
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).


ПРОМОЦИИ И АКЦИИ: 
1)  -20% за уплати до 30.09.2020, -15% за уплати до 31.10.2020, -10% за уплати до 30.11.2020. 
2)  7=6,10=9,14=12 за престој во период 01.12.-27.12.2020 и 22.02-31.03.2021.
Гратис ноќевањата се калкулираат по пониска сезона. Попустите  се комбинираат.


Во цената е вклучено:
Kористење на базен, Wi-Fi, сауна, парна бања, фитнес, паркинг, транспорт до гондола.


Во цената НЕ е вклучено:  
      

Туристичка такса за престој, 1 € возрасен / 0,5€ деца 2-12г. на ден. 
Доплата за новогодишна вечера (задолжителна) 80€ / возрасен, 40€ / дете (2-12г.)   

Максимален број на лица: DBL (2+1) , FAMILY ROOM (2+2), APP 1 спална (2+2), APP 1 спална DeLuxe (2+2).

Легенда:

DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море,  tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.

GALLERY