Положба:
на “Ladies Beach” на околу 2км одалеченост на центарот на Кушадаси.
Сместување: располага со 310 соби, 299 соби за пушачи и не пушачи, 3 за хендикепирани и 9 свити. Сите располагаат со балкон, клима, директен телефон и мини бар.
Услуга: All inclusive – доручек, доцен доручек, ручек, бар за ужина чај со колачиња и кафе, вечера (шведска маса), полноќна супа. Локални алкохолни и безалкохолни пијалоци.
Бесплатни услуги: фитнес, турска бања, сауна, одбојка, кошарка, пинг-понг, мини клуб,
Услуги со доплата: увозни пијалоци, доктор, интернет, моторизирани водени спортови, фризер, мини маркет, телефон, сеф, перална,масажа, рент а кар, 
Содржини: Ресторан, a la carte ресторан, италијански ресторан, барови (snack, santi, lobby, terrace, disco bar), Сала за конференции, шопинг центар, фризер, 
Плажа: Приватна песочна плажа.
Спорт и забава: базен за возрасни и за деца, анимација, диско, билијард, тенис, турска бања.

РЕДОВНИ ЦЕНИ ЗА ЛЕТО 2020


Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата, за минимум престој од 5 ноќи. За пократок престој можна е доплата (информации во агенција)     
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море,  tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено. 

 

GALLERY

Comments (0)

LEAVE A COMMENT


captcha
All comments have to be authorized by the website administrators for publication, so please give us some time to authorize the comment before you see it published.