Цените се дадени за период, по лице за  за сместување во соба по избор од табелата.

НАПОМЕНИ: 
- Попустите за деца и трето лице важат при сместување во соба со 2 возрасни лица
- Доплата за туристичка такса за престој  1 € возрасен и деца 2-12г. на ден.

Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море,  tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.