НАСКОРО ЦЕНИ ЗА ЗИМА 2020/2021


Во цената НЕ е вклучено:
- Туристичка такса за престој  1€ од ден за возрасен и деца ( 2-12г.)

ПРОМОЦИИ И АКЦИИ:

Минимум престој 4 ноќевања во период:

Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море,  tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.

GALLERY