EARLY BOOKING !!!
-10% попуст за уплати до 01.12.2020

* Цените се со вкалкулиран попуст


Gallery image of this property  


РЕДОВНИ ЦЕНИ ЗА ЗИМА 2020/2021

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата.    
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

ПРОМОЦИИ И АКЦИИ:
1) -10 % за уплати до 01.12.2020г.

Во цената е вклучено:
- Kористење на фитнес, сауна, детско катче.


Во цената НЕ е вклучено:
Туристичка такса за престој еднократно, 1 € возрасен и 0,5 € деца (2-12г.)
Доплата за новогодишна вечера (задолжителна) 70 € возрасен, 35 € дете (2-12г.)
Доплата за Божиќна вечера (задолжителна) 30€ возрaсен, 15€ дете (2-12 г).
Доплата на рецепција за домашно милениче 7,5 € 
 
Минимум престој 3 ноќевања во периодот 24.12-05.01.2021

Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море,  tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено. 

d

GALLERY