FLORA COMPLEX ****

Боровец

EARLY BOOKING !!!
-10% попуст за уплати до 31.10.2020

* Цените се со вкалкулиран попуст


 


 

РЕДОВНИ ЦЕНИ ЗА ЗИМА 2020/2021

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба спорeд табелата.   

Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).


ПРОМОЦИИ И АКЦИИ:
1)  -10% за уплати до 31.10.2020
2) Промоцијата 7=6 важи за резервации направени до 25.12.2020 за престој во период после 05.03.2021. Гратис ноќевањата се калкулираат по последните ноќевања. Попустите  НЕ се комбинираат.


Во цената е вклучено:
Kористење на базен и фитнес. (во Flora Complex)

Во цената НЕ е вклучено:
Туристичка такса за престој  1€ од ден за возрасен и за деца ( 2-12г.)
Доплата за новогодишна вечера (задолжителна) 70€ / возрасен, 35€/ дете ( 2-12 г.) Доплата за Божиќна вечера (задолжителна) 40€ / возрсен , 20€ / дете ( 2-12 г)

Легенда:

DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море,  tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.Author : HB oд 31,9 €

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
SAVANA - 24/11/2020
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~