Apart-Hotel THE CASTLE ***

Пампорово


 


РЕДОВНИ ЦЕНИ ЗА ЗИМА 2020/2021

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата.   
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

ПРОМОЦИИ И АКЦИИ:
1) -20% за уплати до 30.09.2020, -15% за уплати до 31.10.2020, -10% за уплати до 30.11.2020

 
Во цената е вклучено:
Фитнес, паркинг, интернет,  трансфер до ски лифт 1 и до Малина

Во цената НЕ е вклучено:
Туристичка такса за престој  1€ на ден возрасен и деца
Доплата за HB (полупансион): 11€ / 6€ дете (3-12).
Доплата за новогодишна вечера (не е задолжителна) 85€ / 40€ дете (3-12 г.)

Минимум престој 3 ноќи во периодот 30.12.2020-02.01.2021
 
Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море,  tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.

 Author : BB од 21 €

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
SAVANA - 24/11/2020
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~