FINLANDIA ****

Пампорово

 


  


РЕДОВНИ ЦЕНИ ЗА ЗИМА 2020/2021

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата.   
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

ПРОМОЦИИ И АКЦИИ:
1) -10 % за уплати до 30.11.2020 не е влаиден за престој 27.12-02.01.2021,   -20 % за уплати до 31.10.2020 не е влаиден за престој 27.12-02.01.2021
2) 7=6, 8=7, 9=8, 10=9 за престој 01.12-26.12.2020,10.01-21.01.2021 & 21.02-10.04.2021. Гратис ноќевањата се калкулираат по првите ноќевања. Попустите НЕ се комбинираат.


Во цената е вклучено:
Kористење на базен, фитнес, паркинг, трансфер до ски лифт и WI FI.

Во цената НЕ е вклучено:
Туристичка такса за престој  1€ на ден возрасен и деца (2-12 г.)
Доплата за новогодишна вечера (задолжителна) 55€ / 28€ дете (3-13 г.) 
Доплата за Божиќна вечера (задолжителна ): 27€ / 15€ дете (3-13г.)
Доплата за FB возрасен 9€ и за деца 6€ (2-13 г.)

 
Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море,  tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.

 Author : HB од 28,6 €

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
SAVANA - 24/11/2020
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~