Gallery image of this property Gallery image of this property


НАСКОРО ЦЕНИ ЗА ЗИМА 2020/2021

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата.   
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).
 
Во цената е вклучено:
Користење на базен, фитнес, сауна, џакузи,  парна бања, релакс зона, контраст туш, хербална бања, интернет, паркинг

Во цената НЕ е вклучено:
Туристичка такса за престој  1€ од ден за возрасен и за деца.
Доплата за полупансион 25,5€ возрасен / 13€  дете 4-12г. Задолжителна доплата за полупансион во периодот од 27.12-01.01.2020 (не се вклучени пијалоци)
Доплата за Новогодишна вечера (задолжителна) 160€/ возрасен, 80€/ дете ( 4-12 г.) цените не вклучуваат пијалоци
Доплата за Божиќна вечера (задолжителна) 50€ / возрсен , 25€ / дете ( 4-12г.) цените не вклучуваат пијалоци

ПРОМОЦИИ И АКЦИИ:

 
Максимален број на лица: DBL (2+1) лица , APP мал (2+2) мах. Сметување 3 возрасни или 2 возрасни и 2 деца , APP голем (2+2), FINISH VILLA (4+1)
Минимум престој 7 ноќевања во период:

Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море,  tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.