EARLY BOOKING !!!
-10% попуст за уплати до 31.10.2020

* Цените се со вкалкулиран попуст


  Gallery image of this property


 РЕДОВНИ ЦЕНИ ЗА ЗИМА 2020/2021

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата.   

Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).


ПРОМОЦИИ И АКЦИИ:
1) -10% за уплати до 31.10.2020


Во цената е вклучено:
- Kористење на базен, сауна од 15:00 до 19:00 часот, парна бања,  паркинг, интернет.

Во цената НЕ е вклучено :
- Туристичка такса за престој  1€ од ден за возрасен и 0,5 € за деца (2-12г.).
- Доплата за новогодишна вечера ( задолжителна ) 85€ / возрасен, 45€/ дете ( 2-13 г.)
- Доплата за Божиќна вечера ( задолжителна ) 50€ / возрсен , 30 € / дете ( 2-13 г)
- Доплата за поглед на ски терените 4,5 € возрасни и деца од ден

Минимум престој 4 ноќевања 
Максимален број на лица: DBL 2+1, APP 1 2+2

Легенда:

DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море,  tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено

d

GALLERY