Положба: на приватна плажа, 4км од Кушадаcи
Сместување: 286 соби со поглед на море и 68 соби со поглед на градина (стандардни и свити) опремени со бања, клима уред, сателитска ТВ, мини бар, телефон, фен. 
Услуга: All Inclusive:– појадок, ручек и вечера (шведска маса), доцен појадок, ужина, пица, паста, сендвичи,чај и колачиња, неограничена конзумација на локални алкохолни и безалкохолни пијалоци. 
Бесплатни услуги: тенис, пинг понг, кошарка. 
Услуги со доплата: мини бар, room service, пијалоците во диско барот, сеф, перална, козметички третмани, масажа, турска бања, сауна, телефон, интернет, кино, водени спортови.
Содржини: 4 ресторани: Didyma, Zeugma, Lykia, Ephesus, и 2 кафулиња: Perge café, Teos Café, барови (Troy, Aspendos, Assos), интернет кафе, безжичен интернет во лоби, продавници за накит и кожа, фризер, фотограф, маркет, доктор, Тв соба и соба за карти. Конференциски сали.
Плажа: песочна приватна плажа
Спорт и забава: два базена, лежалки покрај базен, аеробик, анимации, мини клуб, мини диско, вечерни претстави, диско, филмска сала, сауна, турска бања, финска сауна, масажа, козметички третмани, фитнес сала


НАСКОРО ЦЕНИ ЗА ЛЕТО 2021


Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата..
За пократок престој можна е доплата (информации во агенција)     

Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море,  tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено. 

GALLERY

Comments (0)

LEAVE A COMMENT


captcha
All comments have to be authorized by the website administrators for publication, so please give us some time to authorize the comment before you see it published.