Собите во хотелот се реновирани во 2020 год.

Услуги вклучени во цените: 
- појадок
- спа центар со џакузи
- сауна и парна бања
- семинарска сала (за настани)
- Wi-Fi
- паркинг
- Цените се со вклучен ДДВ

Доплати и попусти:

- Можност доплата за масажи
- Доплата за пансион – 9 евра по лице по оброк (избор по желба – предјадење, главно јадење и десерт)
Во цената не е вклучена туристичка такса.
Престој за деца 0-5,99 – бесплатно
Престој за деца 6-11,99 – 50 % од цената по особа 


Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море,  tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.