СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА !!!
-10 % за уплати до 31.10.2019

* Цените се со вкалкулиран попуст


Gallery image of this property Gallery image of this property


РЕДОВНИ ЦЕНИ ЗА ЗИМА 2019-2020


Во цената НЕ е вклучено:
- Туристичка такса за престој 1€ на ден возрасен и  деца.
- Доплата за џакузи, сауна 2€ по лице за возрасен и деца.
- Доплата за HB возрасен 14€ /7€ за деца( 6-12г)


ПРОМОЦИИ И АКЦИИ:
1) -10% за уплати до 31.10.2019 и не важи за престој во период 29.12-05.01.2020.

Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море,  tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.