РЕДОВНИ ЦЕНИ ЗА ЗИМА 2020/2021

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата.   
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

ПОПУСТИ И ДОПЛАТИ:
1) -15% за уплати до 31.10.2020,  -10% за уплати до 30.11.2020 

Во цената е вклучено:
Базен, сауна, парна бања, фитнес, џакузи,сеф, дтеско катче, интернет, паркинг,  трансфер до ски лифт.

Во цената НЕ е вклучено:
Туристичка такса за престој 1€ на ден возрасен и деца 
Доплата за Новогодишна вечера е вклучена во цената за периодот (деца до 6 год не е вклучена порција)
Доплата за Божиќна вечера (задолжителна) 20€ / 13€ дете (6-12 г.) 
Доплата за HB (полупансион): 10€ / 6€ дете (6-12).
 
Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море,  tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.

 

GALLERY