СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА !!!
-15% за уплати до 30.10.2019Gallery image of this property Gallery image of this property


РЕДОВНИ ЦЕНИ ЗА ЗИМА 2019-2020


Во цената е вклучено: 
- користење на сауна, БАЗЕН, паркинг и интернет.


Во цената НЕ е вклучено:
- Туристичка такса за престој 1€ на ден возрасен и  деца.
- Доплата за Новогодишна вечера (задолжителна) 48€ / 24€ дете ( 4-12 г. ).
- Доплата за Божиќна  вечера (задолжителна) 20€ /10€ дете ( 4-12 г. ).


ПРОМОЦИИ И АКЦИИ :

1) -15% за уплати до 30.09.2019, ) -10% за уплати до 30.10.2019, 7=6,14=12 за пристигнувања во период 02.01-31.01 & 24.02-31.03.2020

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата, за минимум престој од 5 ноќи. 
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).
Напомена: при сместување на фамилии (2 возрасни и 2 деца) повеќето од хотелите нудат 2 соби (по цена 1 дете+1возрасен).

Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море,  tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.