Gallery image of this property Gallery image of this property

Положба:  се наоѓа на 110 км оддалеченост од аеродромот во Мале,трансфер со хидроавион  35 мин
Сместување: хотелот располага со 150 соби, опремени со: сателитска ТВ, клима, мини бар, сеф, фен, апарат за кафе и чај
Услуга: all inclusive (се вклучено)
Содржини: 1 главен ресторан, 1 а ла карт ресторан, 4 барови, панорамски лифт, менувачница, медицински услуги, продавница за сувенири, лекарска ординација
Плажа: на песочна плажа
Спорт и забава: базен, базен за деца, тенис, банминтон, стони тенис, едрење, одбојка на плажа, фитнес, скијање на вода, кајакарење, риболов, нуркање, Спа центар, дискотека


 

GALLERY