СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА !!!
-10% за уплати до 15.11.2019

* Цените се со вкалкулиран попуст


A seating area at Hotel Royal BorovetsThe building in which the hotel is located


РЕДОВНИ ЦЕНИ ЗА ЗИМА 2019-2020

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата.    
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).
Во цената е вклучено : користење на фитнес, сауна и транспорт до првата станица .

Во цената НЕ е вклучено :
Туристичка такса за престој, 1€ на ден за возрасни и деца ( 2-12 г.)
Доплата за Божиќна вечера (задолжителна) 28€ возрaсен, 14€ дете (2-12 г).
Доплата за HB возрасен 10€ /5€ (4-12г.)
 
ПРОМОЦИИ И АКЦИИ:
1)  -10% за уплати до 15.11.2019 Попустот се пресметува на основната цена. Промени не се дозволени за сите резервации направени со ЕБ!
Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море,  tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.