Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата.    
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

НАПОМЕНА:

Поради промена на цените од 30.07.2019 и средниот курс на НБЦГ, покрај цената од табелата, задолжителна е доплата на дополнителна такса од 10€ за возрасно лице и 6€ за деца (2-12 год.) - по резервација
За сите нови резервации направени по 30.07. се пресметува дополнителна такса.

Легенда:

DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море,  tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.

GALLERY