Gallery image of this property 


 РЕДОВНИ ЦЕНИ ЗА ЗИМА 2020/2021

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата. 
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).


ПРОМОЦИИ И АКЦИИ:
1)  -10 % за уплати до 31.08.2020, за целосна уплата до 15.10.2020
* Не се дозволени промени на резервација направена со EB попуст.


Во цената е вклучено:
- Kористење на базен, безжичен интернет во лоби, џакузи, паркинг.
- Во Супериор собите е вклучено следното: Бесплатно користење на термо зона и теретана, Wi-Fi во собите ски остава со сушара за чизми како и посебен дел каде се служи доручекот и вечерата. 


Во цената НЕ е вклучено:

- Туристичка такса за престој  1€ од ден за возрасен и 0,5 € за деца (2-12г.)
- Доплата за новогодишна вечера ( задолжителна ) 80 € / возрасен, 40 €/ дете ( 2-12 г.)
- Доплата за божиќна вечера ( не задолжителна ) 40 € / возрсен , 20 € / дете ( 2-12 г)

Минимум престој 5 ноќевања 27.12-04.01.2021 & 15.02-21.02.2021, додека за останатиот период 4 ноќевања

Максимален број на лица:  Twin (2+1) минимум сместување 2возрасни и 1 дeте 2-12г, Family Superior & Suite Superior (2+2)


Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море,  tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.

d

GALLERY