Положба: на плажа, во зелено опкружување, реновиран во 2008/2010г.
Сместување: 201 соби (стандардни, супериор, фамилијарни) опремени со бања, сплит клима уред, мини-бар, балкон, сателитска ТВ, безжичен интернет, сеф, телефон, фен.
Положба: на приватна песочна плажа, 8 км од Кушадаси
Сместување: 260 соби (стандардни, фамилијарни, свити), опремени со бања, клима уред, телефон, сателитска ТВ, мини бар, фен, балкон. 
Услуга: All Inclusive: појадок, ручек и вечера (шведска маса) во главниот ресторан, доцен појадок, ужина, сендвичи, палачинки, колачиња, сладолед, супа на полноќ, неограничена конзумација на локални алкохолни и безалкохолни пијалоци.
Бесплатни услуги: фитнес, турска бања, сауна, фудбал, кошарка, одбојка на плажа, мини голф, сквош, половина час дневно педалинки, кајак, винд сурф.
Услуги со доплата: Уувозни пијалоци, водени спортови, билијард, масажа, мини клуб, интернет.
Содржини: 2 надворешни ресторани, 2 внатрешни ресторани, a-la-carte ресторан, 4 барови
Плажа: приватна песочна плажа
Спорт и забава: надворешен базен, детски базен, 2 тениски игралишта, фитнес, сауна, турска бања, масажа, сквош, пинг-понг, одбојка на плажа, тенис, степ, аеробик, анимација, водени спортови, нуркање, диско.


РЕДОВНИ ЦЕНИ ЗА ЛЕТО 2020


Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата, за минимум престој од 5 ноќи. За пократок престој можна е доплата (информации во агенција)     
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море,  tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено. 

GALLERY

Comments (0)

LEAVE A COMMENT


captcha
All comments have to be authorized by the website administrators for publication, so please give us some time to authorize the comment before you see it published.