Gallery image of this property Gallery image of this property


 

РЕДОВНИ ЦЕНИ ЗА ЗИМА 2020/2021

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата.    
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

ПРОМОЦИИ И АКЦИИ:
1)  -10% попуст за резервации до 30.11.2020. Попустот се пресметува на основната цена. Попустите се комбинираат и не се валидни за нова година
2)  7=6 за пристигнувања во период 03.01-16.01.2021  и после 04.03.2021 


Во цената е вклучено:
- користење на сауна, фитнес, интернет.

Во цената не е вклучено:
- Туристичка такса за престој 1€ на ден возрасен и деца 0,5€ ( 2-12 г.)
- Доплата за Новогодишна вечера (задолжителна ) 50€ / 25€ дете ( 2-12 г.)
- Доплата за шатл сервис до гондолата 2€ по лице од ден 
 
Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море,  tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.

 

GALLERY