Gallery image of this property  Gallery image of this property

Локација: Хотелот се наоѓа на 4.5 км оддалеченост од плоштадот во Охрид.
Сместувачки капацитети: бесплатен интернет и климатизирани соби со балкон, место за седење и кабловска ТВ. 
Услуга:BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), FB (ноќевање со појадок, ручек и вечера).
Плажа: Се наоѓа на 130 метри од песочната плажа.
Хотелски содржини: Детско игралиште Интернет (безжичен) Масажа  Паркинг (надворешен сопствен) Пинг понг  Ресторан Сефови Соби за непушачи  Собна услуга Тераса.Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата.

Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).


Важни напомени:
- Цените се по лице дневно
- Туристичката такса и ДДВ се вклучени во цената.
- Појадокот е на база шведска маса додека вечерата е според мени.

Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море,  tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.

GALLERY