Положба: на плажа,  16км од центарот на Кушадаси
Сместување: стандардни, стандардни соби со приватна тераса со лежалки и базен, супериор, фамилијарни, кинг свит. Опремени со бања, клима уред, мини-бар, балкон, сателитска ТВ,  сеф,  фен.
Услуга: All Inclusive
Содржини: надворешен базен, базен за деца, базен со тобогани, фитнес и спа центар, игралиште за деца, клуб за деца, ресторан,  а ла карт ресторани- рибен, турски и италијански, лоби бар, бар на плажа, дискотека,
Плажа: приватна песочна плажа
Спорт и забава: тениско игралиште, билјард, пикадо, спортови на вода, фитнес центар, базен,  соба за игри, тим за анимации,  дискотека


РЕДОВНИ ЦЕНИ ЗА ЛЕТО 2020


Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата, за минимум престој од 5 ноќи. За пократок престој можна е доплата (информации во агенција)     

Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море,  tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.

 

GALLERY