Gallery image of this property Gallery image of this property


 

РЕДОВНИ ЦЕНИ ЗА ЗИМА 2020/2021

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата.   

Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

ПРОМОЦИИ И АКЦИИ:


Во цената е вклучено:
Kористење на базен, фитнес, сауни, џакузи, парна бања, надворешен паркинг, интернет,транспорт до гондола.

Во цената НЕ е вклучено:
Туристичка такса за престој  1€ на ден возрасен и 0,5€ деца (2-12 г.)
Доплата за ручек 8,5€ / 4,5€ дете (5-13 г.) 
Доплата за Новогодишна вечера (задолжителна) 80€ / 40€ дете (5-13г.)
Доплата за Божиќна вечера (задолжителна) за BB: 34€ / 18€ дете (5-13г.). За HB:  40€ /  20€ дете (5-13г.). 

Минимум престој 3 ноќи во периодот

Минимум престој 4 ноќи во периодот
Максимален број на лица: DBL ( 2+1 ), АPP ( 2+2 .)

Легенда:

DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море,  tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.

p

GALLERY