СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА
-20% за резервации помеѓу 01.12.-16.12.2019 -
За престој од 09.12 - 20.12 и 07.03 до 30.03

-10% за резервации помеѓу 01.12.-16.12.2019 -
За престој од 01.02 - 05.02 и 22.02 до 28.02


The building in which the hotel is located Gallery image of this property


РЕДОВНИ ЦЕНИ ЗА ЗИМА 2019/2020


Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата.    
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

ПРОМОЦИИ И АКЦИИ :
1) -10% за уплати до 31.10.2019
2)  7=6, 14=12 за пристигнувања до 24.12.2019 и после 14.03.2020. Гратис ноќевањата се калкулираат по последните ноќевања. Попустите се комбинираат.


Во цената е вклучено:
- користење на базен, сауна, парна бања, римска бања, џакузи, ски остава, WI-FI интернет

Во цената НЕ е вклучено:

- Туристичка такса за престој  1 € возрасен и деца 2-12г. на ден.
- Доплата за новогодишна вечера (задолжителна ) 80€ / возрасен, 40€ / дете (2-13г.)
- Внатрешен паркинг 8€ дневно

Минимум престој 4 ноќевања во периодот 28.12-04.01.2020, за останатиот период миним престој 3 ноќевања.

Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море,  tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.

GALLERY