Related image 

Локација: Сокобања
Сместување: капацитет за сместување околу 200 кревети и 5 апартмани, 3 еднокреветни соби, 56 двокреветни соби, 25 трокреветни соби, 7 соби со француски кревет, 4 соби со француски и помошен кревет.
Услуга: BB / HB / FB
Содржини: ресторан со капацитет за 400 гости, 2 тераси за одмор, салон, национален ресторан, ТВ, 2 аперитив-бар и конгресна сала,.
Забава: простор за одмор, пинг-понг и билијард, теретана, трим стаза, игралиште за мал фудвал, терени за фудбал, кошарка и одбојка.Цените се дадени по лице на ден

Попусти:
Деца до 3 год. - бесплатно
Деца од 3-10 год. -50% попуст 
Користење на клима 5€по соба на ден

Во цената не е вклучено:
Туристичка такса 1€  по лице на ден
Осигурување 0,5€ по лице на ден

Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море,  tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.