Локација: Хотелот се наоѓа на 1000  м од центарот на Сус.
Хотелски содржини: Отворен и затворен базен, главен ресторан, бар. Спа и wellness центар, мини Клуб и игралиште за деца, фитнес, тениски терен, аква парк. Анимации и вечерни шоу програми.
Сместување:  Вкупно 240 соби, дел од нив со поглед кон морето. Опремени со ТВ со сателиски програми, мини бар, клима систем, wi фи конекција, телефон
Услуга: All Inclusive. 
Плажа: Песочна, со лежалки и чадори. Анимации и водени спортови.
Линк до хотелот -> 
http://www.marhaba-resort.com/en/marhaba-club-4


  EARLY BOOKING !!!
за резервации до 29.02.2020


 ВО ЦЕНАТА Е ВКЛУЧЕНО:

* 7 ноќевања на база наведената услуга.
* Авионска карта на релација Скопје – Тунис– Скопје со можност за чекиран багаж
* Организиран трансфер аеродром – хотел – аеродром во Тунис 
* Аеродромски такси 
* Багаж - 23 кг
* Организација на аранжманот

ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО:
* Патничко здравствено осигурување
* Факултативни екскурзии и други индивидуални трошоци.