EARLY BOOKING !!!
-20% попуст за уплати до 30.09.2020

* Цените се со вкалкулиран попуст


  


  РЕДОВНИ ЦЕНИ ЗА ЗИМА 2020/2021

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата.    
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD). 

ПРОМОЦИИ И АКЦИИ:
1) -20 % за уплати до 30.09.2020, -10 % за уплати до 31.10.2020.
2)  7=6, 10=9 & 14=12 за сите пристигнувања од 27.02.2021. Гратис ноќевањата се калкулираат по пониската сезона. Попустите се комбинираат.


Во цената е вклучено: 
- Kористење на базен, сауна,фитнес, транспорт до ски гондолата.


Во цената НЕ е вклучено:
Туристичка такса за престој  1 € возрасен и деца 2-12г. на ден.
Доплата за Новогодишна вечера ( задолжителна ) 80 € / возрасен, 40 €/ дете ( 4-12 г.)
Доплата за Божиќна вечера ( не задолжителна ) 50 € / возрaсен, 25 € / дете ( 4-12 г)

Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море,  tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено

GALLERY