Положба:
над приватна плажа, 4км од Кушадаси
Сместување: 450 соби (свити, фамилијарни, супериор) опремени со балкон, сателитска ТВ, телефон, мини бар, фен, бања. 
Услуга: All Inclusive: појадок, ручек и вечера (шведска маса) во главниот ресторан, доцен појадок, ужина, чај и колачиња, палачинки, неограничена конзумација на локални алкохолни и безалкохолни пијалоци. 
Бесплатни услуги: тенис, пинг понг, кошарка, мини фудбал, турска бања, фитнес, мини клуб, сурфање. 
Услуги со доплата: билијард, водени спортови, масажа, третмани за убавина, доктор, перална, увозни пијалоци, сеф, мини бар, интернет, соба за игри, телефон, шопинг центар. Содржини: главен ресторан, Panorama ресторан, Sofra ресторан, snack бар, дел за турски палачинки, pool бар, silent бар, Ada café, банкетна сала, фризер, ТВ сала, 
Плажа: приватна плажа
Спорт и забава: Grand house базен, Silent базен,Јоy диско, фудбал, 2 тениски терена, пинг понг, билијард, одбојка, одбојка на плажа, кошарка, нуркање, мини фудбал, аеробик, стрелаштво, турска бања, сауна, масажа. Детски базен, тобогани, фитнес центар, анимации, вечерно шоу, соба за игри. Мини клуб, банана, сурфање, кану, џет ски.


РЕДОВНИ ЦЕНИ ЗА ЛЕТО 2020


- Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата, за минимум престој од 5 ноќи. За пократок престој можна е доплата (информации во агенција)     
- Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море,  tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено. 

GALLERY

Comments (0)

LEAVE A COMMENT


captcha
All comments have to be authorized by the website administrators for publication, so please give us some time to authorize the comment before you see it published.