EARLY BOOKING !!!
-15% попуст за уплати до 30.09.2020

* Цените се со вкалкулиран попуст


 Gallery image of this propertyGallery image of this property


 РЕДОВНИ ЦЕНИ ЗА ЗИМА 2020/2021

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата.   

Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

ПРОМОЦИИ И АКЦИИ:
1)  -15% за уплати до 30.09.2020, -10 % за уплати до 31.10.2020 попустот не е валиден во периодот 26.12-02.01.2021

Во цената е вклучено:
- користење на базен, надворешен паркинг, интернет во лоби, 16-17ч. ужина во ресторанот (чајни колачи и кафе).

Во цената НЕ е вклучено:

- Community  такса за престој, на ден 0,6 € возрасни и деца 2-12г. 
- Туристичка такса за престој  1 € од ден за возрасен и 0,5 € за деца ( 2-12г.).
- Доплата за новогодишна вечера (задолжителна) 50 € возрасен, 25 € дете (2-12г.)
- Доплата за Божиќна вечера (не задолжителна) 35 € возрaсен, 18 € дете (2-12 г).

Минимум престој 7 ноќевања во периодот 26.12.2020-02.01.2021 
 
Максимален број на лица:  DBL 2+1, STUDIO 3 Adl, DBL economy 2.

Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море,  tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.

d

GALLERY