НАСКОРО ЦЕНИ ЗА ЗИМА 2020/2021


Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата. 
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Во цената е вклучено:
Користење на базен, паркинг и WI-FI интернет.

Во цената НЕ е вклучено:
Туристичка такса за престој  1€ од ден за возрасен и за деца ( 2-12г.).
Доплата за новогодишна вечера ( задолжителна ) 65€ / возрасен, 30€ / дете (6-12г.).
Доплата за Божиќна вечера ( не задолжителна ) 65€ / возрaсен , 30€ / дете (6-12 г). 

ПРОМОЦИИ И АКЦИИ:


Максимален број на лица:  DBL 2+1, STUDIO 2+2, STUDIO lux  2+1, APP 1 Bedroom 4+1, APP 1 Bedroom delux 4+1
Минимум престој 4 ноќевања во периодот:

Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море,  tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено

GALLERY