Gallery image of this property Gallery image of this property


ЦЕНОВНИК - ДЕКЕМВРИ 2020
Сместување Полу пансион
Двокреветна - Поглед кон езеро 25 €
Двокреветна - Поглед кон шума 23 €
Апартман - Поглед кон езеро 30 €  Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата.    
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).


Дополнителни информации:

Услуги вклучени во цените: појадок, користење на внатрешен базен, детски базен, надворешен базен (лежалки, чадори), спа центар со џакузи, сауна и парна бања, детско игралиште, пинг понг маса, билјард маса, конференциски сали (за настани), Wi-Fi, паркинг пред хотелот.
Можност 
за доплата за масажи, третмани и солариум.
Собите во хотелот се реновирани во 2020 год.
Доплата за пансион – 9 евра по лице по оброк (избор по желба – предјадење, главно јадење и десерт), мени во прилог.
Цените се со вклучен ДДВ.
Во цената не е вклучена туристичка такса.


 

GALLERY