Gallery image of this property Gallery image of this property  Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата.    
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).


Дополнителни информации:

Услуги вклучени во цените: појадок, користење на внатрешен базен, детски базен, надворешен базен (лежалки, чадори), спа центар со џакузи, сауна и парна бања, детско игралиште, пинг понг маса, билјард маса, конференциски сали (за настани), Wi-Fi, паркинг пред хотелот.
Можност 
за доплата за масажи, третмани и солариум.
Собите во хотелот се реновирани во 2020 год.
Доплата за пансион – 9 евра по лице по оброк (избор по желба – предјадење, главно јадење и десерт), мени во прилог.
Цените се со вклучен ДДВ.
Во цената не е вклучена туристичка такса.


 

GALLERY