РЕДОВНИ ЦЕНИ ЗА ЗИМА 2020/2021

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата.   
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).


ПРОМОЦИИ И АКЦИИ:
1) -25 % за уплати до 30.09.2020,  -20 % за уплати до 31.10.2020, -10% за уплати до 30.11.2020. 
2) 7=6 за престој во период 11.12-19.12.2020, 04.01-16.01.2021 & 21.02-15.03.2021. Гратис ноќевањата се калкулираат од пониската сезона. Попустите се комбинираат.


Во цената е вклучено:

Kористење на базен, фитнес, сауна, џакузи, детско катче,  лифт, интернет во лобито и транспорт до ски лифтот.


Во цената НЕ е вклучено:
Туристичка такса за престој  1€ на ден возрасен и деца.
Доплата за Новогодишна вечера (задолжителна) 75€ / 35€ Perelik Restoran, 85€ / 35€ на HB дете ( 4-12 г.) Orphey Restoran
 
Максимален број на лица: DBL (2+2), DBL со балкон (2+2), STUDIO (2+2)

Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море,  tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.

GALLERY