Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата.
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).


Вклучено во цена:
- Цените се дадени по лице на ноќевање со појадок 
- ДДВ 
- Такса за привремен престој

Попусти и доплати:
- Дете до 3 години – гратис (во соба со 2 возрасни лица )
- Дете од 3 до 9 години плаќа 50% од цената за соодветната услуга (во соба со 2 возрасни лица)
- Доплата за оброк (ручек или вечера) 8 евра по лице за оброк


Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море,  tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено


 

GALLERY