Gallery image of this property Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата.

Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).


ВАЖНИ НАПОМЕНИ:
- Цените се по лице на ден со вклучени тур.такса

- Цената е на база полу пансион, за услуга ноќевање со појадок цената се намалува за 3€ по лице, на ден;
- За престој од само 1 ноќевање, цената се зголемува за +5 евра;
- Гаранција за соба со поглед кон езеро, со доплата +3 евра по соба од ноќ.
- 1 Дете до 6 г. без сопствен кревет – не плаќа;
- Дете до 06 -10 г. кoристи кревет 50 % попуст
- Трет кревет во соба 30 % попуст
- Цените не важат за семинари/конгреси, Нова Година и посебни настани.

Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море,  tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.