The building in which the hotel is located Gallery image of this property

НАСКОРО ЦЕНИ ЗА ЗИМА 2020/2021


Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата.    
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD)

Во цената е вклучено:
- Базен, сауна, фитнес, џакузи, интернет, паркинг.

Во цената не е вклучено:
- Туристичка такса за престој 1€ на ден возрасен и 0,5 € деца (2-12).
- Доплата за Новогодишна вечера (задолжителна) 80€ / 40€ дете ( 3-12 г. ).
- Доплата за Божиќна  вечера (не задолжителна) 30€ /15€ дете ( 3-12 г. ).
- Доплата за HB (полупансион): 10€/ 6€ дете (3-12)


Подолжен престој: 3+ ноќевања -5% попуст, 7+ ноќевања -10% попуст.
Попустите не се комбинираат!


ПРОМОЦИИ И АКЦИИ:

Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море,  tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.

GALLERY