Локација: 20 км од центарот на Бодрум, 51 км од аеродром
Сместување: соби со поглед на море, опремени со тв, сеф, телефон, клима уред, простор за седење и минибар
Содржини: А ла карте ресторан, Спа центар, Фитнес центар
Спорт и забава: Отворен базен, аква парк, игралиште за деца, тематски забавни вечери, караоке, натпревари и жива музика.


НАСКОРО ЦЕНИ ЗА ЛЕТО 2020...


Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата, за минимум престој од 5 ноќи. За пократок престој можна е доплата (информации во агенција)     
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море, tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.

GALLERY

Comments (0)

LEAVE A COMMENT


captcha
All comments have to be authorized by the website administrators for publication, so please give us some time to authorize the comment before you see it published.