EARLY BOOKING !!!
-20% попуст за уплати до 30.09.2020 

* Цените се со вкалкулиран попуст


 


 РЕДОВНИ ЦЕНИ ЗА ЗИМА 2020/2021

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата.   

Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).


ПРОМОЦИИ И АКЦИИ:
1) -20% за уплати до 30.09.2020; -15% за уплати до 31.10.2020, -10% за уплати до 30.11.2020
2)  Промоцијата 7=6, 10=8 важи за резервации направени 01.12.2020 за престој во период 04.03 – 31.03.2021. Гратис ноќевањата се калкулираат по последните ноќевања. Попустите  НЕ се комбинираат.


Во цената НЕ е вклучено:
- Туристичка такса за престој 1€ од ден за возрасен и за деца ( 2-12г.)

- Доплата за BB 11 €/ возрасен, 6 € / дете  ( 2-12 г.) 
- Доплата за HB 23,5 €/ возрасен, 11,6 € / дете  ( 2-12 г.)
* Користење на базен __ € возрасен, __ € Деца (2-12г.)
- Доплата за новогодишна вечера ( задолжителна ) 55 € / возрасен, 30 €/ дете ( 2-12 г.)

Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море,  tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.

GALLERY