НАСКОРО ЦЕНИ ЗА ЗИМА 2020/2021


Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата.   
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Во цената е вклучено:
Kористење на базен , џакузи, сауна, парна бања,релакс зона, интернет во лоби, транспорт до гондолата, паркинг.

Во цената НЕ е вклучено:
Туристичка такса за престој  1€ од ден за возрасен и 0,5 за деца ( 2-12г.)
Доплата за новогодишна вечера ( не е задолжителна) 70€ / возрасен, 35€ / дете ( 2-12г.) 
Доплата за Божиќна вечера ( не е задолжителна ) 40€ / возрсен, 20€ / дете ( 2-12г)

ПРОМОЦИИ И АКЦИИ: 


Максимален број на лица: STUDIO (2+1) , APP SUITE 1 спална (2+2), APP SUITE 2 спална (4+1), APP VILLA 2 спални мин. 3 лица (5+1)

Минимум престој 3 ноќевања во периодот:


Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море,  tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.

 

GALLERY