РЕДОВНИ ЦЕНИ - ЛЕТО 2020

Цените се дадени на ден по соба за сместување според табелата.   
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).


-> EARLY BOOKING ПОПУСТИ:
20% попуст за резервации до 31.01.2020
15% попуст за резервации до  28.02.2020
- 10% попуст за резервации до 31.03.2020

Сите резервации направени со ЕБ попуст се нерефундабилни!!!

НАПОМЕНА:
* Во цената е вклучен 1 чадор и 2 лежалки на плажа 
* DBL собите има  1 ext bed и можат да се сместат 2 возрасни и 2 деца на дополнителното легло (на барање)

Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море,  tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.