Gallery image of this property Gallery image of this property


 РЕДОВНИ ЦЕНИ ЗА ЗИМА 2020/2021

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата.   
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

ПРОМОЦИИ И АКЦИИ:
1)  -10% за уплати до 30.10.2020

Во цената е вклучено:
Превоз до ски гондолата, WI-FI.

Во цената НЕ е вклучено:
Туристичка такса за престој 1€ на ден возрасен и 0,5 € за деца.
Доплата за Новогодишна вечера (задолжителна ) 50€ / 25€ дете ( 3-14 г.) 
Доплата за Божиќна вечера (задолжителна ) 20€ / 10€ дете ( 3-14 г.)

Минимум престој 3 ноќи
Максимален број на лица: DBL ( 2+1 ), APP 1спална (2+2 ).
 
Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море,  tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.

p

GALLERY