НАСКОРО ЦЕНИ ЗА ЗИМА 2020/2021

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата.    
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Во цената НЕ е вклучено:
- Туристичка такса за престој 1€ возрасни и деца 2-12г.
- Доплата за новогодишна вечера (задолжителна) 60€ возрасен, 30€ дете (2-12 г.) 
- Доплата за Божиќна вечера (задолжителна) 40€ возрсен , 20€ дете (2-12г) 

ПРОМОЦИИ И АКЦИИ:
 

Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море,  tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено. 

GALLERY