EARLY BOOKING !!!
-15% попуст за уплати до 30.09.2020 

* Цените се со вкалкулиран попуст


  Gallery image of this property


 РЕДОВНИ ЦЕНИ ЗА ЗИМА 2020/2021

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата.    

Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

ПРОМОЦИИ И АКЦИИ:
1)  -15 % за уплати до 30.09.2020г.  -10 % за уплати до 31.10.2020г.
2)  7=6, 11=10 за престој во период 08.01-31.01. & 21.02- 31.03.2020,  Гратис ноќевањата се калкулираат по пониската сезона. Попустите НЕ се комбинираат.

Во цената е вклучено:
- Интернет, трансфер до ски терените

Во цената НЕ е вклучено:
- Туристичка такса за престој 1€ возрасен и деца 2-12г.
- Доплата за Новогодишна вечера (задолжителна ) 61 € / возрасен, 30,5 €/ дете (3-13 г.)
- Доплата за Божиќна вечера (задолжителна ) 15 € / возрсен , 7 € / дете (3-13г)

Минимум престој 3 ноќевња во период 29.12-02.01.2020
Максимален број на лица:  DBL standard (2+1)

Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море,  tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.

GALLERY