Положба: на  плажа, 7км од центарот на Кушадаси
Сместување: 340 соби и 6 свити. Опремени со клима, телефон, мини бар, сателитска ТВ, бања, фен, балкон, сеф.
Услуга: All Inclusive
Содржини: надворешнен базен, аква парк, фитнес и спа центар, игралиште за деца, клуб за деца,  а ла карт ресторани, ресторан на плажа, лоби бар, ноќен клуб, дискотека
Плажа: приватна  плажа
Спорт и забава: тениско игралиште, мини голф, билјард, пикадо, спортови на вода, фитнес центар, базени,  одбојка, аеробик, кошарка, пинг-понг, мини фудбал


РЕДОВНИ ЦЕНИ ЗА ЛЕТО 2020 - СОПСТВЕН ПРЕВОЗ

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата, за минимум престој од 5 ноќи.  
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).


* Ве молиме имајте в предвид дека од 07.12.2019 во Турција е во сила нова законска регулатива за наплаќање на туристичка такса за сместување, која изнесува околу 1% од вкупната вредност на сместувањето и се наплаќа директно од гостите, на рецепција во хотел.


Легенда:

DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море,  tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено. 

GALLERY