СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА!!!
за резервации до 15.10.2020


 
Положба:  на Ladies Beach, на 3км од центарот на Кушадаси
Сместување: 103  соби, опремени со клима,  бања, фен, телефон
Услуга: полупансион
Содржини: надворешнен базен, ресторан, лоби бар
Плажа:  на Ladies Beach
Спорт и забава: надворешен базен, билијард, пинг понг


РЕДОВНИ ЦЕНИ ЗА ЛЕТО 2020

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата, за минимум престој од 5 ноќи.     
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).


* Ве молиме имајте в предвид дека од 07.12.2019 во Турција е во сила нова законска регулатива за наплаќање на туристичка такса за сместување, која изнесува околу 1% од вкупната вредност на сместувањето и се наплаќа директно од гостите, на рецепција во хотел.


Легенда:

DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море,  tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено. 

GALLERY