СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА!!!
за резервации до 15.10.2020 


Локација: Хотелот се наоѓа на 13 км од центарот на Кушадаси и 80км оддалеченост од аеродромот Измир Аднан Мендерес.
Сместувачки капацитети: 137 соби. 125 стандардни соби, 10 фамилијарни, 1 свита, 1 соба за лица со посебни потреби. Секоја соба има бања, клима уред, мини фрижидер, ТВ, сеф, телефон, фен.
Услуга: All Inclusive и полупансион (појадок и вечера)
Плажа: Песочна плажа на 30 метри. Лежалки  и чадори на приватната плажа на хотелот.
Хотелски содржини: Надворешен базен за возрасни и деца, приватна плажа, внатрешен базен, турска бања, парна бања, фитнес, пинг-понг, диско, анимација во текот на денот и жива музика, лоби, факс, безжичен интернет, водени спортови, доктор, бизнис центар, мини маркет, фризерски салон, конференциска соба, паркинг


РЕДОВНИ ЦЕНИ ЗА ЛЕТО 2020 - СОПСТВЕН ПРЕВОЗ

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата, за минимум престој од 5 ноќи.
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).


* Ве молиме имајте в предвид дека од 07.12.2019 во Турција е во сила нова законска регулатива за наплаќање на туристичка такса за сместување, која изнесува околу 1% од вкупната вредност на сместувањето и се наплаќа директно од гостите, на рецепција во хотел.


Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море,  tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено. 

GALLERY