Gallery image of this propertyGallery image of this property

Локација: Хотелот се наоѓа на 7 км. од центарот на Мармарис. Аеродромот Даламан е на оддалеченост од110 км.
Сместувачки капацитети: Стандардни соби, апартмански соби, детски соби, голем апартман на агол.
Услуга: All Inclusive 
Плажа: На 2 минути од плажа.|
Хотелски содржини: базен, спа и велнес центар, соба за непушачи, бесплатен интернет, бесплатен паркинг, бар, бесплатни лежалки и чадор на плажата, мини клуб за деца, кошарка билјард, пинг-понг, турска бања, сауна, сала за вежбање, масажа. 


РЕДОВНИ ЦЕНИ ЗА ЛЕТО 2020


Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата, за минимум престој од 5 ноќи.  За пократок престој можна е доплата (информации во агенција)     
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море, tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.