Gallery image of this property  Gallery image of this property


РЕДОВНИ ЦЕНИ ЗА ЗИМА 2019-2020

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата.    
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).
Во цената е вклучено :  користење на фитнес, сауна и транспорт до првата станица .
 

Во цената НЕ е вклучено :
Туристичка такса за престој, 1€ на ден за возрасни и деца ( 2-12 г.)
Доплата за HB возрасен 16€ /8€ (3-13г.) во Хотел Самоков
 
Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море,  tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.